Nasze projekty

Bądź filarem

Bądź filaremPragniemy zaprosić Was do „bycia Filarem” naszego domu, kościoła i wszystkich dostępnych w nim miejsc.

Na początku września 2013 zakończyliśmy prace remontowe w części przeznaczonej na spotkania dla wspólnot świeckich. 15 września 2013 miało miejsce poświęcenie tych pomieszczeń. Odbywają się tam odtąd regularnie spotkania różnych grup świeckich. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w różnoraki sposób, czy to przez pracę czy przez wsparcie finansowe, przyczynili się do szybkiego zakończenia remontu i stali się „Filarami” naszego wspólnego domu.

Do dyspozycji oddaliśmy dwie przestrzenie konferencyjne, w tym jedną połączoną z kuchnią i pokojem zabaw dla dzieci oraz stacjonarny sklep Monastica, który istnieje również w przestrzeni wirtualnej. Bez Was nie poradzilibyśmy sobie w ich zbudowaniu i utrzymaniu.

„Bycie Filarem” oznacza jednak przede wszystkim wspólne trwanie na modlitwie i wspieranie siebie w drodze do niebieskiego Jeruzalem. Dlatego cieszymy się, że jesteśmy na tej drodze razem!

Msze św. za wszystkich dobroczyńców i darczyńców Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich w Warszawie są sprawowane w każdą trzecią niedzielę miesiąca o 11.00.

Przejdź do strony Bądź Filarem!